שיטת העבודה

בניית נכס פרטי או עסקי הינה מלאכה מורכבת הדורשת שלבים רבים כגון יעוץ, תכנון וביצוע. לכל שלב היבטים רבים. בשלב התכנון אנו נדרשים לתכנן את התקציב, החומרים, התוכניות האדריכליות, אנשי המקצוע המותאמים וכן הלאה. לצורך עבודה מורכבת זו הנך נדרש לקבלן אשר ינהל ויפקח על המלאכה.

שיטת העבודה בחברת "ידיד בניה וחידושים" הוכיחה את עצמה כשיטת עבודה יעילה ומצוינת. להלן שלבי העבודה בתהליך ההתקשרות עם חברת "ידיד בניה וחידושים":

השלב ראשון – שלב פתיחת תיק לקוח

לאחר שנשוחח בטלפון, נקבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום.

בפגישה זו נכיר ונלמד את חלומו של כל לקוח, את אופי הפרויקט, התקציב, לוח הזמנים ואבני הדרך לעבודה. בשלב זה הרעיונות מובאים ברמה העקרונית בלבד. באם יש הסכמה משותפת ללקיחת הפרויקט עוברים לשלב השני.

השלב השני – שלב התכנון

לפי הצורך של הלקוח נשלב את אדריכל הבית של החברה ו/או מעצבי פנים בפרויקט לצורך בניית תכניות או בדיקת תכניות קיימות. איציק ידיד מעורב בשלב הכנת תכנית הבנייה והשיפוץ ונותן ייעוץ מקצועי לגבי יישום התוכניות. בשלב זה מתגבשת ההתקשרות בינך הלקוח לבין חברת "ידיד בנייה וחידושים" ומתגבשת הבנת הפרויקט ובהסכמת הלקוח עוברים לשלב השלישי.

שלב שלישי תכנון הביצוע

בשלב זה מלהק איציק ידיד את קבלני המשנה שלו ומומחים לכל תחום, תחת אחריותו המלאה, ומגיש להם את תכניות העבודה. הצוות הקבוע והמנוסה עובד יחד שנים רבות בנאמנות, בהנאה וביעילות מופתית. כל בעלי המקצוע מקבלים את דרישות העבודה ואת לוחות הזמנים הנדרשים לפעולתם, וזאת כדי להבטיח את ביצוע המלאכה המורכבת, המתנהלת כמו תזמורת של כלי נגינה, המשלימים בהתאמה זה את זה לכלל יצירה הרמונית. תכנון הביצוע הינו שלב חיוני להצלחת הפרויקט ולעמידה בדרישותיו מבחינת זמן, כסף וליהוק מקצועי ומדויק של עובדים. שיטת עבודה זו מוזילה עלויות, חוסכת בזמנים, ומביאה לעבודה איכותית יותר בזכות התיאום והמחויבות בין בעלי המקצוע ומעל הכול מאפשרת שקט נפשי ללקוח.

השלב הרביעי – שלב החוזה

בשלב זה נעביר לידיך הצעת מחיר וחוזה התקשרות מפורטים.

נפרט את שלבי העבודה, החומרים, כתב כמויות, לוחות הזמנים, העלויות. הכול בשקיפות מלאה ומתוך מחויבות של החברה לעמוד בכל סעיפיו. התשלומים יינתנו כנגד התקדמות הפרויקט בתום כל שלב.

לאחר החתימה עבודת הלקוח הסתיימה אך עבודתנו רק החלה.

השלב החמישי – שלב הביצוע

בשלב זה הנכס שלך נמצא בידיים הטובות ביותר. תחת אחריותו הבלעדית של מנהל החברה עובדים המומחים לכל תחום נדרש, כשאיציק ידיד מנהל פיקוח צמוד על העבודה המתבצעת ומוצא פתרונות מידיים ויצירתיים לכל בעיה על סמך כישוריו וניסיונו הרב. בשלב זה איציק ידיד זמין ונגיש לעדכונים ללקוח וקשוב לכל בקשה. החברה ערה ורגישה גם לסביבת הלקוח ומנחה את עובדיה לכבד את שכני הלקוח והמרחב הציבורי העוטף אותו.

השלב השישי- שלב הגמר

הביצוע מסתיים בעבודות גמר ברמה הגבוהה והקפדנית ביותר. בתום העבודות עובר מנהל החברה על כל פרטי השיפוץ ועושה בקרה והערכה. כבעל חברה האמונה על ערכים של איכות ומצוינות מקפיד איציק ידיד על הפרטים הקטנים ומבטיח שהגמר יהיה נקי ויוקרתי כיאה למותג החברה.

השלב השביעי – שלב מסירת הנכס

בטרם המסירה הלקוח מוזמן לבדיקה מצדו, תוך הקשבה לבקשותיו בטרם מועד המסירה כדי לאפשר לצוות הפועלים יום אחרון לתיקוני גמר לפי דרישת הלקוח.

בשלב זה כשמנהל החברה סמוך ובטוח שדרישות הפרויקט התמלאו על הצד הטוב ביותר, לאחר שגם הלקוח ערך את בדיקתו ובדיוק על פי לוח הזמנים שנקבע בחוזה מוזמן הלקוח לצפות בחלומו שהתגשם.

בשלב זה עובר הלקוח עם איציק ידיד על סעיפי הבנייה והשיפוץ ולשביעות רצונו מוסר לידיו את הנכס. חברת ידיד בנייה וחידושים רואה ערך עליון בשירות אדיב ובשביעות הרצון של הלקוח. אנו גאים בכך שמניסיוננו איננו נקראים ללקוחות לאחר מסירת הנכס לתיקונים ותלונות, אלא לפניות של לקוחות מודים ומרוצים.שיטת העבודה של חברת ידיד בנייה וחידושים הוכיחה את עצמה ברבות השנים כשיטה יעילה, חסכונית ואיכותית לשביעות רצונם של מאות לקוחותינו.

חברת "ידיד בנייה וחידושים" תשמח לתת לך שירות!

אצלנו- הנכס שלך בידיים טובות !!!