פינוי דירה ללא מעלית

פינוי דירה בלי מעלית

פינוי דירה בלי מעלית

האם אתם גרים בבניין ללא מעלית ומעוניינים לפנות ממנה חפצים ישנים? האם ידעתם כי ניתן להזמין שירות פינוי דירה עם מנוף?

חברת דרור פינויים מתמחה בכל עבודות הפינוי מדירות ובתים, ממשרדים, חצרות, מקלטים ומחסנים. החברה מציעה גם שירותי פינוי דירה מבניינים משותפים ללא מעלית, באמצעות מנוף, וכן פינוי מדירות גג, פנטהאוזים ודירות בקומות גבוהות באמצעות מנוף מפרקי. פינוי באמצעות מנוף חוסך זמן, מייעל את העבודה ומאפשר לפנות חפצים גדולים וכבדים ללא צורך בפירוק או בגרימת נזקים לרכוש המשותף.

מדוע כדאי לפנות דירה בלי מעלית עם מנוף?

פינוי דירה עם מנוף מאפשר לצוות הפינוי לבצע את מלאכתו במהירות מאחר ואין צורך לפנות את החפצים בחדר מדרגות ולעבור דרך הלובי של הבניין. כך נמנעים משריטות ופגיעות בקירות ובדלתות השכנים, ונמנעים גם מהפרעה לחיי הדיירים ולתלונות מצדם. כמו כן, הפינוי במנוף מאפשר לפנות חפצים כבדים כמו רהיטים גדולים ומוצרי חשמל, ללא צורך בפירוק החפצים כך שיעברו דרך הדלת.
פינוי עם מנוף מתאים לכל מי שגר בדירה הממוקמת בקומה גבוהה, בין אם יש בבניין מעלית ובין אם אין מעלית. אמנם בבניין מגורים עם מעלית ניתן לפנות חלק גדול מהחפצים באמצעותה, אך הדבר גורם למטרד לשכנים ונזקים עלולים להיגרם למעלית. לכן, פינוי דירה עם מנוף מאפשר למנוע נזקים העלולים להיגרם לרכוש צד שלישי והפינוי עובר בצורה חלקה ומהירה יותר.
ישנם מקרים בהם מומלץ לפנות את החפצים עם מנוף, במיוחד כאשר גרים בקומה גבוהה בבניין ללא מעלית, בדירות גג ובפנטהאוזים יוקרתיים. כדי ללמוד עוד פרטים על פינוי דירה ללא מעלית באמצעות מנוף

שירותים נלווים

בחרו תמיד בחברה המציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת פינוי דירות מלא או חלקי, פינוי רהיטים, פינוי באמצעות מנוף, פינוי מחסנים ומקלטים, פינוי גרוטאות מחצרות ועוד. כמו כן, החברה מציעה מגוון רחב של שירותים נלווים, לרבות ניקיון יסודי כדי להכין את הנכס למגורים, למכירה או להשכרה, שיפוצים קלים להשבחת הנכס, הדברה מקצועית מפני חרקים, מכרסמים ושאר מיני מזיקים.
פינוי דירה כשלעצמו אומנם יעלה פחות אך ברוב המקרים, כאשר מדובר בדירה ישנה, כל השירותים האלו רלוונטיים וחבל להזמין בעלי מקצוע שיעשו זאת בנפרד ויגבו, כל אחד בתורו, כסף על ההגעה.

לאחר פינוי דירה ללא מעלית או פינוי עם מנוף, צוות חברת פינויים מהימן ידאג לפנות את הפסולת והחפצים הישנים באמצעות מכולה, לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי מחזור. וכמובן, לבצע ניקיון יסודי בדירה כדי שאתם תהנו מנכס נקי ומבריק.
כאשר אתם פונים לחברת פינויים תמיד שאלו לגבי הגעת נציג מטעם החברה, בכדי שיוכל לאמוד את כמות הפסולת שיש לפנות, מורכבות העבודה ושווי החפצים ולתת לכם הצעה קונקרטית. בהתאם להערכתו המקצועית תוכלו לקבל פינוי בחינם או תמורת תשלום הוגן ומקובל על שני הצדדים.

בהצלחה