שיפוץ מבנים

שיפוץ מבנים- כיצד זה עובד?

אף אחד מאתנו לא אוהב לחיות בסביבת שיפוצים; הרעש נוראי, הריח מסריח, יש אבק בכל מקום, לכלוך והמולה.

אך כולנו אוהבים את מה שקורה אחרי השיפוץ, אם מדובר במבנה ההרוס שהיה הנוף של ביתנו או אם מדובר בבניין ישן שהפך לבית דירות מפנק עם לובי חדש, מרפסות ואף חדרי ממ"ד חדשים. כיום עם תמ"א החוק החדש שיצא להגנת הדייר, אנחנו עדים לשינויים רבים בנוף וכן למבנים ישנים אשר עוברים שיפוץ נרחב והופכים למבנים מפוארים. שיפוץ מבנים חיצוני נעשה לא רק עבור מראה חיצוני, אלא גם למטרת בטיחות ובו בבד מעלה את שווי המבנה ואת ערכו. אנשים רבים אשר מעוניינים ברכישת בית, לרוב בוחנים את האסתטיקה של הבניין ואת הבית מבחינה פנימית כמובן, כך ששיפוץ מבנים הכרחי לשיווק ובהתאם לכך יהיה המחיר.

השבחת נכס באמצעות שיפוץ

שימו לב להבדל במחירים בין דירה שנמצאת בבניין דירות ישן ומוזנח, לבין דירה הנמצאת בבניין משופץ ומתוחזק. המחירים הם שונים, אפילו אם שתי הדירות נמצאות בבניינים סמוכים באותו אזור מגורים. קיראו עוד על שיפוץ להשבחת נכסים.

בנוסף לאסתטיקה עליה דיברנו, אי שיפוץ של מבנים ישנים היא נורא מסוכנת, מאחר שלמבנים ישנים יש סיכוי מאוד גבוה שיחדרו נוזלים מהגג וכתוצאה מכך עובש, כתמי מים, התפוררות קירות, הרס של הציוד בתוך הבית ועוד. במידה ואתם בעלים של דירה אשר נמצאת במבנה ישן, קחו את האחריות לידיים והמליצו על שיפוץ המבנה והעלאת ערך כל הדירות. כמו כן, ישנם פרויקטים אשר מציעים הוספת מרפסת לבניין, מה שגם מעלה את הערך שלו, קחו את ההצעה ויחד עם זאת שפצו את המבנה, אטמו את הגג בכל תקופה לפי המלצה מקצועית ותנו סיכוי לבניין שלכם להישאר איתן ולהעלות את ערכו.

עבודה של מקצועניים

כל שיפוץ מבנים דורש בעלי מקצוע מיומנים, שיודעים כיצד לעבוד עם בניינים גבוהים ולהם הציוד הבטיחותי הנדרש. חלק מהתהליך כולל סדקים וצביעה: שיפוץ המבנה מצריך ניקוי הסדקים והחלפת הצבע, מה שישנה באופן דרמתי את המראה של המבנה. חיפויים לבנים: לכל מבנה יתאים חיפוי שונה, אם בצבע, בסגנון ובטקסטורה. תוכלו ליצור למבנה מראה מרשים ויוקרתי או מראה ים תיכוני סולידי. איטום: הצוות המקצועי שיטפל במבנה שלכם ידאג לוודא כי הגג אטום וכי אין סדקים בקירות החיצוניים. האיטום נעשה באמצעות מגוון חומרים חזקים ועמידים, כך שלא מדובר בטיפול שניתן לעשות באופן עצמאי. מלבד כל אלה ישנם עוד פעולות רבות במהלך שיפוץ מבנים והשבחת המבנה, כך שמדובר בתהליך לא קטן שיצריך סובלנות משני הצדדים. במידה ואתם שוקלים שיפוץ בבית פרטי, תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע ולבחור את הטובים ביותר, כך שלא תצטערו על צעד מאוד משמעותי. התקשרו לתיאום פגישה ותזכו לשירות אדיב ויחס חם.