שיפוץ דירה בזול

שיפוץ דירה בזול – האם יש כזה דבר?

האם קיים דבר כזה 'שיפוץ דירה בזול' או האם מדובר על אגדה שיווקית אותה חברות שיפוצים מוכרות לנו?

זוהי השאלה אותה שואלים את עצמם אנשים רבים שמעוניינים לשפץ את ביתם אך נדהמים מהמחירים היקרים. התשובה היא שאכן קיים דבר כזה וכל אחד יכול ליהנות משירות שיפוץ דירות במחיר אטרקטיבי באם הוא מוצא את החברה הנכונה ומתכנן את צעדיו בצורה מושכלת.

למידע נוסף:

תכנון חכם מוביל לחסכון משמעותי

שיפוץ דירה בזול הוא תוצר של תכנון נכון של שירותי השיפוץ החיוניים לכם. לכן, הדבר הראשון אותו יש לעשות וזאת טרם תחילת תהליך החיפוש אחר אותו חברה שתבצע את השיפוץ בביתכם הוא להחליט בצורה ברורה מהו התקציב העומד לרשותכם ומהם השירותים החיוניים לכם. בין השירותים שמוצעים במסגרת שיפוץ דירה ניתן למצוא את השירותים הבאים:

  • אינסטלציה– כאן תוכלו לבחור האם אתם מעוניינים בתיקונים של הצנרת בבית שלכם, תשתית חדשה של צנרת, תיקוני אינסטלציה, מרזבים, הגברה של לחץ המים ועוד.
  • בניה– עבודות שכוללות תוספות/הרחבות על ידי בניה קלה, עבודות גבס, תקרה, גגות ועוד.
  • ריצוף– עבודות חיפוי וריצוף, עבודת פרקטים, פוליש, הדבקה, ליטוש ועוד.
  • צבע– צביעה חיצונית ופנימית של קירות הבית, צביעה דקורטיבית, שליכט, טיח וסוגים נוספים של עבודות צבע.
  • חשמל– שיפוץ ושדרוג מערכת החשמל בבית והפיכתו לבית חכם, התקנה של גופי תאורה. תיקוני חשמל נקודתיים, חיווט של כל הבית ועוד.
  • מיזוג ואוורור– התקנה של מזגן מיני מרכזי או מפוצל בבית, חימום תת רצפתי.
  • עבודות אלומיניום ועוד- עבודות אלומיניום, חלונות ודלתות, בנייה של ארונות, עבודות אמנות מחומר משולבים ועוד.

שיפוץ דירה בזול הוא שיפוץ בו אתם בוחרים רק את השיפוצים החיוניים לכם מתוך רשימה ארוכה כזאת. אם תהיו נקודתיים והגיוניים תוכלו ליהנות משירותים מקצועיים אותם מבצעים מומחים בתחום במחירים משתלמים ביותר.

שיפוץ דירה בזול – חשוב לקחת בחשבון

שיפוץ דירה בזול אפשרי אם בוחרים בשירותי שיפוץ נקודתיים להם זקוקים. שיפוץ גדול של דירה במחירים זולים הוא שיפוץ ממנו צריך להיזהר. יש שיפוצניקים שמשתמשים בחומרי גלם באיכויות נמוכות ויש שיפוצניקים שמציעים עבודות שיפוץ בהן אין הם מתמחים. לעומת זאת יש חברות שיפוץ שמציעות חומרי גלם איכותיים, אנשי מקצוע מומחים ואחריות על העבודה ועדיין המחיר של השיפוץ משתלם מאוד ביחס לחברות אחרות. חברות אלו בדרך כלל מסכמות עם הלקוחות על שיפוץ עומק שכולל שירותים רבים ומציעים לו מחיר מיוחד שעל פניו נחשב ללא יקר.

לסיכום, שיפוץ דירה בזול קיים. אם תחליטו על שירותי שיפוץ בודדים להם את זקוקים קרוב לוודאי שתוכלו לעמוד בתקציב עליו החלטתם מראש. לחלופין, אם תחליטו על שיפוץ אינטנסיבי שכולל שירותים רבים של הדירה שלכם, גם כאן קרוב לוודאי החברה תעשה לכם מחיר מיוחד ותציע לכם שיפוץ דירה במחיר משתלם. כך או כך אל לכם להתפשר על איכות חומרי הגלם ואיכות אנשי המקצוע שמבצעים את העבודה, שכן פשרה פעמים רבות תגרום לכם לשפץ ביוקר.