שיפוץ משרדים

עלות שיפוץ משרדים

אם אתם בעליהם של נכס מסחרי ואתם שוקלים להעלות את שכר המשרד החודשי אך אינכם בטוחים שהמשרד אכן עומד בסטנדרטיים הדרושים לאותו סכום אותו אתם מעוניינים לדרוש, רצוי שתשקלו שיפוץ משרדים. במאמר זה נספק לכם את כל הסיבות להשכרת שירותי שיפוץ משרדים ונספק לכם מידע אודות עלות שיפוץ משרדים והפרמטרים המשפיעים על קביעת העלות. הבה נתחיל.

שיפוץ משרדים – הבחירה שלכם

כאמור, שיפוץ המשרד יכול לשדרג משמעותית את הנכס ולמעשה יש להתייחס לזה כמו אל שיפוץ דירה. משרד משודרג אמנם יעלה כסף ודורש השקעה, אך עם זאת יכול לזמן אליו אנשים איכותיים ו/או חברות ללא בעיות כלכליות, שיהיו מוכנות לשלם בהתאם.

שיפוץ של משרד יכול להיות שיפוץ קוסמטי או שיפוץ עומק ויש לקחת בחשבון שאם אתם מעוניינים שכל התשתיות הקשורות למשרד  (אינסטלציה, מיזוג ואוורור, חשמל וכו') יתפקדו כהלכה לאורך שנים רבות, שיפוץ עומק יהיה הבחירה הנכונה. לעומת זאת אם הדבר העיקרי בו אתם מעוניינים הוא משרד בעל מראה מרשים ביותר, שיפוץ קוסמטי בדרך כלל יספיק. דבר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא כל הקשור אל עלות שיפוץ משרדים, העלות של שיפוץ אינטנסיבי, מן הסתם, תהיה יקרה יותר מההוצאה על שיפוץ קוסמטי חיצוני.

קיראו גם על:

להלן כמה טווחי הוצאות ממוצעים עבור עבודות שיפוץ משרדים:

  • צביעת משרד – 1200 – 5000 ש"ח (תלוי בגודל)
  • קירות גבס עד 10 מ"ר – 230-270 ש"ח
  • שיפוץ המטבחון במשרד – 2000-5000 ש"ח
  • התקנת פרקט למינציה פשוט – 70-130 ש"ח למ"ר
  • פרקט עץ מלא איכותי– 250-500 ש"ח למ"ר

יתרונות של שיפוץ משרדים

יש אנשים שאינם מעוניינים להתחיל ולהוציא כספים על שיפוץ המשרד ומעדיפים להוציא על כל תיקון שיידרש. לעומת זאת יש אנשים שמבינים את הפוטנציאל הגדול של שיפוץ המשרד ולכן הם בוחרים בשיפוץ קוסמטי או שיפוץ אינטנסיבי. היתרונות של שיפוץ המשרד תמיד יבואו לידי ביטוי בדברים הבאים:

  • מראה מרשים – המשרד יראה נפלא ולכן תוכלו להעלות את דמי השכירות על הנכס לשוכרים הקיימים או להציע את הנכס במחיר גבוה יותר לכל מתעניין.
  • חסכון בהוצאות– ברוב המקרים לא תצטרכו להתחיל ולהוציא כספים מיותרים באותה שנה על כל מיני מרצפות שבורות, צבע ותיקונים בסיסיים שבוצעו במהלך השיפוץ. אם החלטתם על שיפוץ עומק אתם יכולים להיות רגועים במשך מספר שנים מבחינת הוצאות על תיקונים שונים ותחזוקת הנכס.
  • מיתוג תדמיתי– אם המשרד שלכם, מראה של משרד חדש ומעוצב למשעי בהחלט יעשה רושם על כל לקוח פוטנציאלי שיכנס אל המשרד שלכם ועל לקוחות קבועים שיתרשמו לטובה. ניתן לברר עם החברה שמומחית בעבודות שיפוץ למשרדים מהי עלות שיפוץ משרדים מהסוג שלכם ולבקש ממנה הצעת מחיר מסודרת.

לסיכום, עלות שיפוץ משרדים מושפעת מסוג השיפוץ, התיקונים הכלולים בו ואנשי המקצוע אשר מנהלים את הפרויקט. כך או כך הוצאות על שיפוץ בדרך כלל משתלמות ומחזירות את ההשקעה בטווח הבינוני והארוך.